רופא שיניים ביהוד

ד"ר יורם הוד, רופא שיניים ביהוד, הינו בעל ותק של מעל ל 30 שנות פרקטיקה בתחומי רפואת שיניים.

במרפאתו של ד"ר יורם הוד, רופא שיניים ביהוד, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיפולי שיניים, הנעשים במקצועיות ובמומחיות, המשלבים מכשור רפואי מתקדם.

ד"ר יורם הוד מטפל מזה שנים, במקצועיות, בעדינות וברמת שירות אישית וסובלנית, בילדים, מבוגרים וקשישים.

במרפאה של ד"ר יורם הוד מבוצעים מגוון רחב של טיפולי שיניים, בין הטיפולים אותם מעניק ד"ר יורם הוד, ניתן למנות:

  • טיפולי עזרה ראשונה במקרי חירום
  • טיפולי רפואת שיניים משמרת: סתימות, טיפולי שורש, עקירות, טיפולי חניכיים וניקוי אבן.
  • טיפולי רפואת שיניים משקמת: שיחזור שיניים, כתרים, שתלים, גשרים, תותבות, שיקום פה ולסת, השתלת שיניים.

רופא שיניים ביהוד ד"ר הודציוד מרפאתו של ד"ר יורם הוד כולל כיסא יפני בעל מקדחים וטורבינות, מן המתקדמים ביותר, מתוצרת גרמניה, ציוד חיטוי ועיקור העומד בתקנים ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, ביניהם מכשיר אולטרה סגול חדשני, חומרי אלחוש מתקדמים וגז צחוק.

ד"ר יורם הוד, רופא שיניים ביהוד, מתמחה במתן טיפולי שיניים גם בקרב אלו אשר חוששים או מפחדים מטיפולים אלו, בחדר הטיפולים תוכלו ליהנות גם משידורי טלוויזיה בכבלים, כך שיהיה לכם מעניין יותר, ותוכלו להסיח את דעתכם מהליך הטיפול.

השירות המקצועי והאדיב של ד"ר יורם הוד, רופא שיניים ביהוד, כמו גם האווירה הטובה והנעימה השוררת במרפאתו, מאפשרת לכם ליהנות מן השילוב המושלם שבין מקצועיות וניסיון, לאווירה ביתית נינוחה, המורידה את רמת החרדה לקראת הטיפול, בעיקר בקרב ילדים, צעירים וקשישים.

ד"ר יורם הוד, מקדיש את מרצו ואת יכולותיו להנעים את תהליך הטיפול, ולאפשר לכם ליהנות משיניים בריאות לאורך שנים רבות.

בין אם אתם נזקקים לטיפולי רפואת שיניים משמרים, טיפולי רפואת שיניים משקמים או מתן טיפול עזרה ראשונה, ד"ר יורם הוד, ישמח לעמוד לרשותכם ולהעניק לכם את הטיפול המקצועי ביותר.

הניסיון רב השנים שצבר ד"ר יורם הוד, בשילוב של מכשור רפואי, המן המתקדמים ביותר, יעזור לכם לשמור על שיניים בריאות, ללא חשש וללא כל פחד.